Rzymskokatolicka Parafia
świętej Jadwigi Śląskiej
w Kraskowie

Ogłoszenia Parafialne

Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie naszej świątyni. Serdeczne podziękowanie za wszelkie prace wykonywane przy kościele i plebani.

Dzisiaj przypada IV Niedziela Wielkanocna, zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. Modlimy się w tym dniu w sposób szczególny za powołanych do Służby w Kościele, oraz o nowe powołania. O godz. 14:30 nabożeństwo majowe i zmiana tajemnic różańcowych.

W poniedziałek o godz. 19:00 sprawujemy Nabożeństwo Fatimskie, na które składa się Msza św., Różaniec oraz Procesja ze świecami. Proszę zabrać ze sobą świece. Przed Mszą można składać intencje, w których się modlimy.

W czwartek o godz. 17:00 Msza św. szkolna, na którą zapraszam dzieci i młodzież. Po Mszy nabożeństwo majowe.

W czwartek chcemy podjąć prace porządkowe przy kościele, gdyż zbliżają się Uroczystości I Komunii i Rocznicy I Komunii. Zapraszam wszystkich chętnych. W sposób szczególny rodziców dzieci I Komunijnych i rocznicowych. Proszę ewentualnie przynieść ze sobą narzędzia: kopaczki, grabki czy też elektryczne nożyce.

W piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo majowe.

W sobotę 18 maja w Biadaczu dzień otwartych drzwi Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na godz. 12:00

W przyszłą niedzielę przypada V Niedziela Wielkanocna. O godz. 14:30 nabożeństwo majowe. Kolekta jest remontową i za Wasze ofiary już dzisiaj składam serdeczne „Bóg zapłać”.

Sprzątanie kościoła

w sobotę 18.05.2019 na godz. 9:00 zapraszam państwo: Stanossek, Mieszko, Kłonowska, Bednarczuk, Gromotka

Wszystkim życzę spokojnego przeżycia dnia Pańskiego oraz obfitości łask Bożych w

tygodniu, który rozpoczynamy.

Zbliżamy się do Festynu Parafialnego, który w tym roku będzie miał miejsce 16 czerwca. Jednym z ważnych elementów naszego spotkania, jest losowanie fantów. Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do naszej zabawy zachęcam do przynoszenia fantów, które można składać w Zakrystii przed i po Mszy św.

Zapowiedzi:

Krzysztof Szostek, Wrocław

Anna Witych, Krasków

Paweł Oleś, Krzywizna

Katarzyna Wachla, Ligota Dolna

Ruszyła rekrutacja do Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Biadaczu. Szczegóły na plakacie.

NASZ CMENTARZ

Ważne wydarzenia: