Rzymskokatolicka Parafia

IBAN: PL 86 88760009 0031 9854 2000 0001

SWIFT Code/BIC: GBWCPLPP

Ogłoszenia Parafialne

Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie naszej świątyni. Serdeczne podziękowanie za wszelkie prace wykonywane przy kościele i plebani.

15 września przypada XXIV niedziela zwykła. O godz.14:30 nieszpory niedzielne, na które bardzo serdecznie zapraszam. Po nieszporach spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

W poniedziałek o godz.19:00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania Klasy VIII i I szkoły średniej

W czwartek o godz. 17:00 Msza św. szkolna, na którą w sposób szczególny zapraszam dzieci i młodzież. Po Mszy spotkanie z kandydatami do Bierzmowania klasy VII

W piątek o godz.15:00 koronka do Miłosierdzia Bożego

22 września przypada XXV niedziela zwykła. O godz.14:30 nieszpory niedzielne, na które bardzo serdecznie zapraszam. Po nieszporach spotkanie z rodzicami uczniów klasy VI, którzy rozpoczynają trzyletni okres przygotowania do Sakramentu Bierzmowania oraz z rodzicami uczniów klasy III, którzy rozpoczynają przygotowanie do przyjęcia I Komunii.

Sprzątanie kościoła

w sobotę 21.09.2019 na godz. 9:00 zapraszam państwo: Rygiel, Frasek, Jaroń, Jakubik, Puk

Wszystkim życzę spokojnego przeżycia dnia Pańskiego oraz obfitości łask Bożych w

tygodniu, który rozpoczynamy.

Ogłoszenie sołeckie

W związku z ostatecznym zamknięciem tzw. „Alei Kolejowej” w Kluczborku i powstałymi z tego tytułu znacznymi trudnościami komunikacyjnymi, dziś po każdej Mszy Św.  Sołtysi z Kraskowa i Ligoty Dolnej będą zbierać podpisy poparcia w sprawie rozszerzenia planowanej trasy komunikacji miejskiej w Kluczborku o przejazd autobusu miejskiego przez Sołectwa Krasków-Wieś i Ligota-Wieś.

Każdy kto chce przyłączyć się do prośby może złożyć osobiście swój podpis pod wnioskiem, który zostanie wręczony w środę (18.09.) podczas planowanego spotkania z Władzami Gminy Kluczbork.

Apel skierowany jest do Mieszkańców Kraskowa i Ligoty Dolnej.

NASZ CMENTARZ

Ważne wydarzenia: